Parafia Londyn LewishamPolska Misja Katolicka w Anglii i Walii

Chrzest

Rodzice zgłaszają zamiar ochrzczenia dziecka co najmniej na 2 tygodnie przed planowanym terminem chrztu w kancelarii parafialnej. Najpierw należy omówić termin i miejsce chrztu z duszpasterzem, a dopiero później z rodziną.

Niezbędne dokumenty:
Dziecko: pełny akt urodzenia
Rodzice chrzestni: zaświadczenie od swojego proboszcza, że mogą pełnić funkcję ojca lub matki chrzestnej.

Spowiedź

- Spowiedź w Ośrodku Polskim na Forest Hill w czwartki od 18.00 do 18.25 (8 Waldram Park Road, Forest Hill, London, SE 23 2 PN)

- Spowiedź w piątki od 18.00 do 18.55 (The Catholic Parish of St. William of York 4 Brockley Park, Forest Hill, London, SE 23 1PN)

- Spowiedź w soboty od 19.00 do 19.25 (The Catholic Parish of St. William of York 4 Brockley Park, Forest Hill, London, SE 23 1PN)

- Spowiedź w niedziele w czasie Mszy świętej o 13.00 (Our Lady Help of Chrisitans, 127 Mottingham Road, London, SE9 4 ST)

I Komunia Święta

Rodziców wraz z dziećmi, które przygotowują się do przyjęcia sakramentu I Komunii Świętej zapraszamy na spotkania przygotowawcze w każdą niedzielę, począwszy od 14 października, o godz. 12.20 w sali przy kościele w Mottingham, a po nim na Mszę świętą o 13.00.

Bierzmowanie

Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na Mszę świętą a po niej na spotkanie przygotowawcze w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 19.20 w Polskim Ośrodku na Forest Hill.